Poradnictwo dla osób niepełnosprawnych z terenu 4 województw.

Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznej CIS w Warszawie otrzymało dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na projekt „Niepełnosprawny-pełnoprawny”. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych z terenu województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, śląskiego i dolnośląskiego, realizowany od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015 r.

W ramach projektu osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z porad zarówno osobiście jak i telefonicznie, w następujących Biurach Porad Obywatelskich:
– BPO w Warszawie, z siedzibą przy ul. Gałczyńskiego 3 w Warszawie, nr tel. 22 828 12 95. Zapraszamy też do lokalnych punktów: Śródmieście, Bielany, Praga Północ, Mokotów, Praga Południe, Wola, Ursus, Wawer, Targówek

– BPO w Ostrowcu Świętokrzyskim, z siedzibą przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim, nr tel. 722 397 182. Porady w głównej siedzibie, zapraszamy też do punktu w Kunowie.

– BPO w Rudzie Śląskiej, z siedzibą przy ul. Markowej 22 w Rudzie Śląskiej, nr tel. 692-328-733 oraz w Punkcie przy parafii Św. Józefa w Rudzie Śląskiej 1.

– BPO w Wałbrzychu, z siedzibą przy ul. Mickiewicza 29, nr tel. 665 16 60. Porady w głównej siedzibie oraz w punktach na terenie gmin: Kamienna Góra, Szczawno Zdrój, Głuszyca, Swidnica.

Zachęcamy wszystkie osoby niepełnosprawne z terenu województw mazowieckiego, świętokrzyskiego, śląskiego i dolnośląskiego do korzystania z porad w trudnych spraw życiowych, w szczególności w problemach dotyczących świadczeń finansowych i zasiłków, w sprawach mieszkaniowych, zadłużeń, spadkowych, rodzinnych oraz innych, ulg dla osób niepełnosprawnych.

PFRON_logo

Możliwość komentowania została wyłączona.