Poradnictwo dla osób niepełnosprawnych

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznej CIS w Warszawie otrzymało dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na projekt ?Poradnictwo obywatelskie dla osób niepełnosprawnych z terenu 4 województw? .

W ramach projektu osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z porad w następujących Biurach Porad Obywatelskich:
– BPO w Warszawie, z siedzibą przy ul. Gałczyńskiego 3 w Warszawie, nr tel. 22 828 12 95, (zapraszamy też do lokalnych punktów oraz na dyżur Mińsku Mazowieckim)

– BPO w Łomży, z siedzibą przy ul. Szosa Zambrowska 1/27 w Łomży, nr. tel. 86 216-48-79 (zapraszamy też do lokalnych punktów w Zambrowie i Hajnówce)

– BPO w Ostrowcu Świętokrzyskim, z siedzibą przy ul. Sandomierskiej 26A, w Ostrowcu Świętokrzyskim, nr tel. 722 397 182 (zapraszamy też do punktów w Waśniowie i Kunowie)

-BPO w Rudzie Śląskiej, z siedzibą przy ul. Markowej 22 w Rudzie Śląskiej, nr tel. 692-328-733

Zachęcamy wszystkie osoby niepełnosprawne z terenu województw mazowieckiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i śląskiego do korzystania z porad w trudnych spraw życiowych, w szczególności w problemach dotyczących świadczeń finansowych i zasiłków, w sprawach mieszkaniowych, zadłużeń, spadkowych, rodzinnych oraz innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *